2020-03-16

Reaguodami į Lietuvoje paskelbtą karantiną ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas ir siekiant prisidėti prie COVID-19 viruso plitimo stabdymo, kovo 16–30 d. savo funkcijas vykdysime ir veiklą organizuosime nuotoliniu būdu.Informacija, konsultacijos teikiamos tel. nr. 8-342-60452, el. p. info@alvitomokykla.lt

2020-03-13

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu mokinių pavasario atostogos yra 1 savaite pailgintos ir perkeltos iš balandžio vidurio į kovo 16-27 dieną. Sprendžiama dėl formų, kuriomis mokiniai galėtų tęsti mokymąsi, jei per 2 savaites grėsmė dėl koronaviruso išplitimo nesumažės. Viena iš galimybių - mokymasis nuotoliniu būdu, tam dabar yra rengiamasi. Nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ir ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo procesas.

2020-03-10

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius sveikina Kovo 11-osios proga.