Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. Seneka

Versija neįgaliems

Kariuomenės dienos minėjimas

Lapkričio 24-ąją, minint atkurtos Lietuvos kariuomenės šimtmetį, Alvito savanorių kapinėse buvo suorganizuotas iškilmingas minėjimas. Ceremonijoje taip pat dalyvavo: Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Tą dieną Vilkaviškio rajone lankėsi karinių jūrų pajėgų laivo „Sūduvis“ (M52) įgulos nariai. „Sūduvio“ įgula taip pat dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos minėjime Alvite, kur taip pat iškilmingai paminėtas Lietuvos kariuomenės 100-metis. Paminėjime dalyvavęs Seimo narys Kęstutis Smirnovas ir Savivaldybės meras A. Neiberka kaip pagarbos ženklą žuvusiems už Tėvynės laisvę prie paminklo savanoriams padėjo gėlių. Meras A. Neiberka minėjimo metu pasidžiaugė gražiu bendradarbiavimu tarp laivo „Sūduvis“ įgulos narių ir Vilkaviškio rajono. Jis įgulos nariams padovanojo įrėmintą Lietuvos valstybės himną ir linkėjo toliau bendradarbiauti.

Minėjimo metu meninę programą buvo paruošę Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai, grojo Vilkaviškio moksleivių orkestras.

Po iškilmingos ceremonijos visi rinkosi prie Alvito bendruomenės namų, kur buvo demonstruojama karinė amunicija, svečiai vaišinosi kareiviška koše, karšta arbata, apžiūrėjo Alvito bendruomenės namuose veikiančią Vilkaviškio krašto muziejaus fondų parodą.