Su Europos socialinio fondo agentūra 2019 m. lapkričio 28 d. pasirašyta sutartis dėl projekto "Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų komunikavimo kompetencijos plėtojimas" įgyvendinimo.

Alvito mokykla-daugiafunkcis centras kartu su Gižų K. Baršausko mokykla-daugiafunkciu centru nuo 2019 metų gruodžio mėnesio įgyvendina iš ES struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų komunikavimo kompetencijos plėtojimas“. Projektas bus vykdomas 2019 m. gruodžio - 2021 m. lapkričio laikotarpiu.

Projekto tikslas – tobulinant ugdymo procesą, plėtoti vaikų komunikavimo kompetenciją pasitelkiant tėvus.

Kodėl įsitraukėme į šį projektą? Mes mėgstam iššūkius, norim mokytis, kad mokytojai ugdytųsi gebėjimą dirbti pačiais naujausiais metodais, o mūsų ugdytiniai pasiektų sėkmes.

Kodėl kartu su Gižų mokykla-daugiafunkciu centru? Su Gižų mokykla bendradarbiavimas vyksta jau keletas metų: abiejų mokyklų direktoriai dalyvavo „Lyderių laikas“ projekte, tikslingai vyksta mokytojų kompetencijų tobulinimas dalijantis gerąja patirtimi organizuojant mokytojų forumus.

Kokio rezultato tikimės? Planuojame, kad įgyvendinus projekto veiklas 9-10 proc. sumažės vaikų turinčių logopedinių sutrikimų.