Netradicinio ugdymo dienos veiklos

Vasario 14 d. pradinukai mokykloje jautėsi ypatingai, nes jų įgytos žinios, visi kūrybiniai darbai, visos veiklos buvo skirtos Lietuvai. Šią dieną mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena „Tėvynei iš vaiko širdelės“. Vaikai nuoširdžiai ir atsakingai dalyvavo veiklose. „Mažieji kruopštukai“ bibliotekoje ir kompiuterių klasėje gilino žinias apie mūsų kraštą, didžiuosius Lietuvos miestus, ruošė pristatymus draugams. „Dainų skrynelės“ atstovai su mokytoja Rasa mokėsi skambių dainų. Jiems tikrai pavyko surasti raktą nuo šios skrynelės! „Mažieji dailininkai“, pasirinkę pačias brangiausiais spalvas - geltoną, žalią , raudoną, piešė, karpė , triūsė, tol, kol visi galėjome apsilankyti jų darbų parodoje ir pasigrožėti darbeliais, kuriais išpuošė I-ojo aukšto koridorius. Visą popietę dirbome su meile ir iš visos širdies, o vėliau susirinkome visi kartu ir draugams pristatėme tai, ką išmokome ir sužinojome.

Raiškaus žodžio mylėtojai mus pakvietė į raiškaus skaitymo konkursą, kuriame atstovai iš kiekvienos klasės mus pradžiugino skambiais eilėraščiais. Dėkojame pirmokams Žemynai ir Gyčiui, antrokui Arnui, trečiokėms Urtei ir Ugnei bei ketvirtokams Matui ir Saulei. Garbinga komisija nusprendė, kad rajoniniame konkurse „Tėvynei iš vaiko širdelės“ mūsų mokyklą atstovaus pirmokė Žemyna ir trečiokė Ugnė. Linkime joms sėkmės!

Taip pat norime pasidžiaugti pirmoke Vilte, antroke Smilte, trečioke Monika, ketvirtoke Gabija, kurios Lietuvą puošia savo dailia rašysena ir dalyvauja rajoniniame dailaus rašto konkurse „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“.

Pasidžiaugėme vieni kitų darbais ir stebėjomės, kiek daug mes šiandien nuveikėme vardan Lietuvos. Savo veiklomis, atsakingu darbu, skambiu žodžiu ir daina, įgytomis žiniomis bei dailiu raštu, meninių darbelių paroda, draugiškumu, pagalba vienas kitam mes dar kartą įrodėme, kad Lietuva mums brangi ir svarbi. Tad gyvuok, Lietuva, mūsų širdyse!