2021-06-18

Kazlų Rūdos kultūros centras kartu su R. Žigaičio menų mokykla birželio 15-17 dienomis organizavo kūrybinį plenerą-stovyklą "Dermės". Kūrybinė stovykla vyko etnografinėje kaimo turizmo sodyboje. Šioje stovykloje galimybę sudalyvauti turėjo ir mūsų mokyklos 8 kl. mokinys Aidas. Foto akimirkose veiklos stovykloje. Pasidžiaukime kartu.Dailės mokytoja Audronė Gurinskienė

2021-04-26

Alvito mokykloje nuo balandžio 26 d. pradinių klasių mokiniams ir darbuotojams taikomas profilaktinio tyrimo metodas – nosies landos ėminių kaupinių tyrimas PGR metodu. Šis metodas nuo tradicinio skiriasi tuo, kad imamas priekinės nosies landos dalies, o ne nosiaryklės ėminys. Ši procedūra yra daug paprastesnė ir beveik nesukelia nemalonių pojūčių tiriamajam. Ėminiai laboratorijoje bus tiriami po penkis iškart. Nuo balandžio 28 d. pradinių klasių mokiniams ugdymas vėl vyks mišriu būdu.