Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. Seneka

Versija neįgaliems

Ikimokyklinėse grupėse ritosi... viščiukai

Ikimokyklinio ugdymo grupėse dvi savaites vyko edukacinė programa "Magiški kiaušiniai - gyvybės atsiradimas". Vaikai turėjo puikią galimybę iš arti matyti, kaip atsiranda gyvybė.

Pirmosiomis balandžio dienomis į "Žvirbliukų" ir "Meškučių" grupes iš Klaipėdos buvo atvežti inkubatoriai. Vaikai galėjo stebėti viščiuko išsiritimo procesą: kiek lukšto įlūžta per dieną, per kiek laiko išsirita paukščiukas. Ne tik darželinukai, bet ir jų tėveliai skubėjo apžiūrėti inkubatorių. Per savaitę išsirito dešimt skirtingų veislių viščiukų. Iš inkubatoriaus jie buvo perkelti į narvą.

Antrą savaitę vaikai stebėjo paukščiukų gyvenimą: juos lesino specialiu pašaru, aptarinėjo, kaip keičiasi viščiukų išvaizda.

Raimonda Dapkūnaitė ikimokyklinio ugdymo auklėtoja