Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. Seneka

Versija neįgaliems

Edukacinė programa "Popieriaus burtai"

Kovo 22 d. pradinių klasių mokiniams vyko edukacinė programa „Popieriaus burtai“. Užsiėmimus vedė mokytoja V. Armanavičienė, dailės mokytoja ekspertė.

„Popieriaus burtai“ – kryptinga kultūrinė veikla, tenkinanti asmens kultūros ir švietimo poreikius, ugdanti kūrybingą asmenybę, stiprinanti kultūros pažinimo ir patyrimo įpročius, lavinanti jo meninius gebėjimus ir kompetencijas. Popieriaus paslaptys, rankų miklumas ir mokytojos patarimai bei pamokymai atvėrė etnokultūros paslapčių skrynią. Popieriaus magija pažadino smalsumą keliauti į primirštas tautos etnografijos paslaptis ir tapti mažaisiais burtininkais. Pavasario pasakose pražydo pirmosios pavasario gėlės, parskridę paukščiai, saulutės spindulėliai, upeliai. Tautinio ornamento detalės ir išsiskleidė gražiosios užuolaidėlės. Kūrybiniai darbai pradžiugino mokinius, suteikė pasitikėjimo kirpti.

Mokyklos kūrybines erdves papuošė karpiniai, užuolaidėlės. Džiaugėmės vieni kitų darbais, dalijomės nauja patirtimi su mokyklos bendruomene.

Kultūros paso koordinatorė I. Sabeckienė