Jungtinio lietuvos vaikų choro koncertas šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje

Jau trisdešimt metų Lietuvoje auga, svajoja, nusivilia, myli, draugauja ir kuria vaikai, gimę Nepriklausomybėje. Paaugę jie keliauja po pasaulį, neretai - rinkdami vertingiausias pamokas ir didžiausius įspūdžius tam, kad galėtų juos parvežti Namo.

Jungtinis Lietuvos vaikų choras kviečia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį paminėti koncerte "Mes - pasaulio vaikai" kovo 11 d. 17 val. šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Koncerte skambės muzika iš Filipinų, Argentinos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Jungtinių Amerikos Valstijų.

Dalyvauja vaikai iš Alvito, Didžiasalio, Dituvos, Endriejavo, Gargždų, Jurbarko, Kretingalės, Kupiškio, Naujojo Daugėliškio, Rietavo, Salantų, Sintautų, Šakių, Ukmergės, Užpalių, Vidiškių, Vilkaviškio, Vilniaus, Virbalio, Visagino.

Daugiau apie Jungtinį Lietuvos vaikų chorą: http://www.chorasugnele.lt/jungtinis-choras/

Jungtinio Lietuvos vaikų choro steigėjai ir organizatoriai - muzikos mokykla "Ugnelė" ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras.